logo

Південна Корея запровадила санкції щодо двох російських компаній

Обмеження набудуть чинності 3 квітня.

Південна Корея запровадила санкції стосовно двох російських фізичних осіб і двох компаній, а також двох суден через співпрацю з КНДР.

Як заявляє МЗС Південної Кореї, під санкції потрапили судна Lady R і Angara, які «перевозили контейнери з військовими вантажами», російські компанії «Интеллект» і «Содействие» та їхні представники.

За даними Сеула, два кораблі перевозили велику кількість контейнерів і перевозили військові вантажі між Росією та Північною Кореєю.

Обмеження набудуть чинності 3 квітня.

У березні Південній Кореї заявили, що КНДР поставила Росії 7000 контейнерів з боєприпасами. Проте, за даними Держдепу США, було щонайменше 10 000 контейнерів, які вирушили з КНДР до Росії.

У січні сім членів Ради безпеки ООН, серед яких була Південна Корея, звинуватили Росію в тому, що вона зловживає своїм становищем постійного члена Радбезу, купуючи північнокорейські ракети й атакуючи ними Україну в порушення резолюцій ООН.

Хоча Росія й КНДР заперечують постачання балістичних ракет для використання Кремлем у війні в Україні, Державний департамент США ідентифікував компанії й осіб, причетних до перевезення балістичних ракет КНДР і повʼязаних із ними вантажів наприкінці листопада 2023 року і запровадив проти них санкції.

Також Державний департамент заявив, що Північна Корея порушує ембарго ООН на постачання зброї, а на спеціальному засіданні Ради безпеки ООН представник Південної Кореї заявив, що КНДР використовує Україну як полігон, щоб випробовувати свої ракети.

Форум

Wiki