logo

У Грузії біля парламенту проходить акція проти законопроєкту про «іноагентів»

У Грузії біля парламенту проходить акція проти законопроєкту про «іноагентів»

У Грузії біля парламенту проходить акція проти законопроєкту про «іноагентів»

У Тбілісі біля будівлі парламенту проходить акція протесту проти законопроєкту про «іноземних агентів».

Про це повідомляє Грузія Online.

На мітинг із гаслом «Ні — російському закону» під будівлею грузинського уряду зібралися студенти. Вони тримають плакати із написами «Через російський закон ми втрачаємо Європу» та «Несправедливий суд, прямуй за російським військовим кораблем».

 qhtixhiqteiuhant

Зазначається, що акція не дуже масштабна, але галаслива. Водночас демонстранти заявили, що це підготовчий збір перед масштабним протестом.

Ще одна акція розпочалась біля будівлі Тбіліського міського суду, який сьогодні, 8 квітня, може винести вирок Лазаре Грігоріадісу, затриманому учаснику протестів проти законопроєкту «про іноагентів» минулого року. Чоловік звинувачується у нападі на поліцейських під час масових демонстрацій, йому загрожує 11 років в’язниці.

Також у понеділок понад 400 грузинських неурядових організацій та ЗМІ оприлюднили звернення під назвою «Так – Європі, ні – російському закону», назвавши вдруге ініційований законопроєкт «російським авторитарним інструментом для придушення свободи слова».

«Замість виконання дев’яти кроків, визначених Європейським Союзом, влада цим законом віддаляє нас від Європейського Союзу і завдає незмірної шкоди демократичному та безпечному майбутньому Грузії», – йдеться у тексті звернення.

Wiki