logo

У США будуть шукати способи екстреної підтримки для України, – Кірбі

Читать на русском

У США будуть шукати способи екстреної підтримки для України, – Кірбі

У США будуть шукати способи екстреної підтримки для України, – Кірбі

Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки продовжить активно шукати способи забезпечення українців негайною підтримкою, як робила це й минулого місяця. Це повʼязано з тим, що у Палаті представників затягують рішення про допомогу для нашої держави.

Про це під час брифінгу у вівторок, 2 квітня, сказав радник Білого дому з питань комунікацій у сфері національної безпеки Джон Кірбі.

"Ми вже вжили певних невідкладних заходів. Ви бачили, як Пентагон зміг виділити 300 мільйонів доларів, щоб підтримати українські сили у пакеті екстреної допомоги. Ми продовжуватимемо активно шукати й розглядати можливості для подальших дій", – зазначив він.

Кірбі підкреслив, що через бездіяльність законодавців у Палаті представників українські командири змушені ухвалювати складні рішення щодо того, як економити боєприпаси та водночас захищати позиції від російських штурмів.

Відповідаючи на питання про те, чи є у Білого дому крайній термін, коли Палата представників США має проголосувати за допомогу для України, посадовець зауважив, що дедлайн давно минув. Конгрес мав ухвалити законопроєкт про додаткову допомогу Україні та іншим партнерам ще кілька тижнів або місяців тому, сказав Кірбі.

"Ми будемо продовжувати шукати та дивитися, що ще ми можемо зробити, але, відверто кажучи, наші руки тут зв’язані. Нам потрібно схвалення запиту на додаткове фінансування", – додав він.

Wiki