logo

Антикорупційний суд призначив до розгляду справу депутата Маріковського

Читать на русском

Антикорупційний суд призначив до розгляду справу депутата Маріковського

Антикорупційний суд призначив до розгляду справу депутата Маріковського

Вищий антикорупційний суд призначив до розгляду по суті кримінальне провадження за обвинуваченням народного депутата від фракції «Слуги народу» Олександра Маріковського у недостовірному декларуванні.

Таке рішення 29 березня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акту у кримінальному провадженні за обвинуваченням (Олександра Маріковського – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366-2 КК України, на 14:30 17.04.2024 у приміщенні Вищого антикорупційного суду», – йдеться в рішенні.

Як відомо, Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру нардепу Олександру Маріковському у недостовірному декларуванні. За версією слідства, у 2020 році депутат задекларував криптовалюту вартістю 24,6 млн грн, що належала йому начебто ще з 2019 року. Проте у межах досудового розслідування встановлено, що криптовалютний гаманець, який зазначив у себе в декларації депутат, насправді ніколи йому не належав – усі транзакції з придбання віртуальної валюти здійснювались громадянами іншої держави, які жодним чином не були пов’язані з депутатом. Дії цього нардепа кваліфіковані за ч. 2 ст. 366-2 КК України.

Wiki