logo

У Раді розкрили розмір мінімальної заробітної плати українців із 2025 року

Гривні.

Український парламент, за участю Міністерства фінансів, розпочав роботу над проєктом, що пропонує з наступного року підняти суму мінімальної заробітної плати («мінімалки»).

Про те, яких позначок незабаром досягне показник «мінімалки», пише «НБН», посилаючись на заяву членкині парламентського комітету з питань держбюджету Лесі Забуранної, яка прозвучала в ефірі національного телемарафону на YouTube-каналі «ТСН».

За словами Забуранної, з настанням 2025 року, розмір мінімальної зарплати планують підняти тільки до 8 370 гривень. Таким чином, народні депутати мають намір не стільки підвищити соціальні стандарти, скільки потурбуватися «станом державного бюджету».

Зокрема, наразі абсолютно всі соціальні виплати, заробітні плати бюджетників і пенсійну допомогу фінансують за рахунок міжнародної допомоги, що надходить. Саме внаслідок цієї фінансової залежності країни від Заходу, доводиться «узгоджувати з міжнародними партнерами побажання і можливості».

Раніше ми писали про те, що в Кабміні нагадували, у яких випадках пенсіонери зможуть розраховувати на надбавку до виплат від 900 гривень.

Wiki