logo

542 дитини загинули в Україні через агресію РФ – прокуратура

Щонайменше 1289 дітей зазнали поранення різного ступеня тяжкості, кажуть в ОГП

В Україні внаслідок повномасштабного вторгнення Росії станом на ранок 11 квітня, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, загинули 542 дитини, щонайменше 1289 – зазнали поранення різного ступеня тяжкості, повідомив Офіс генерального прокурора.

«9 квітня внаслідок обстрілу ворога Костянтинівки Донецької області загинув 12-річний хлопчик. 10 квітня через обстріл військами РФ Чорноморська Одеської області загинула 10-річна і постраждала 4-річна дівчинка. 10 квітня внаслідок обстрілу окупантами Липців Харківського району Харківської області загинула 13-річна дівчинка, поранення зазнав 16-річний хлопець», – йдеться в повідомленні.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні цього тижня повідомила, що в березні 2024 року в Україні було вбито або поранено щонайменше 604 цивільні особи, що на 20 відсотків більше, ніж у лютому. За повідомленням, у березні внаслідок російської агресії загинули або були поранені щонайменше 57 дітей – це вдвічі більше, ніж у лютому.

«Зростання кількості жертв серед цивільного населення в березні відбулося переважно через атаки російських збройних сил із застосуванням ракет і боєприпасів по всій території України, а також збільшення кількості повітряних бомбардувань поблизу лінії зіткнення», – йдеться у звіті.

В ООН також верифікували дані про загибель в Україні 10 810 цивільних людей, поранення 20 556 – від початку повномасштабного вторгнення РФ. В організації припускають, що кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Форум

Wiki