logo

Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Канадою

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо (ліворуч). Київ, 24 лютого 2024 року, фото ілюстративне

Верховна Рада ухвалила проєкт закону про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою, розповів народний депутат Ярослав Железняк.

Зазначається, що закон розроблено Міністерством економіки з метою ратифікації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою, підписаної 22 вересня 2023 року в місті Оттава, що відповідно до Закону України «Про міжнародні договори України» є необхідною передумовою для набрання нею чинності.

У документі йдеться про те, що «реалізація закону дозволить завершити всі внутрішньодержавні процедури, необхідні для набрання чинності змінами до Угоди, які сприятимуть подальшому розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між країнами, дозволять вітчизняним товаровиробникам отримати переваги від лібералізації ринків товарів Канади, відкриють можливості для українського бізнесу як для розширення ринків збуту, так і для розвитку й модернізації власного виробництва».

Форум

Wiki