logo

Посадовця СБУ Артема Шила взяли під варту: заволодіння 100 мільйонами на закупівлях в УЗ

Колишнього радника Офісу президента та посадовця СБУ Артема Шила, якого підозрюють в організації схеми заволодіння майже 100 млн грн на закупівлях в УЗ, 4 квітня взяли під варту.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Суддя Вищого антикорупційного суду Катерина Сікора ухвалила рішення застосувати Шилу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою в 30 млн₴

Артема Шила взяли під варту на 60 діб із заставою у 30 млн₴

У випадку внесення застави Шило повинен буде не відлучатися з Києва, не спілкуватися з іншими підозрюваними, з працівниками СБУ та іншими особами, зокрема Єрмаком, Татаровим, Камишіним, Кубраковим з приводу обставин кримінального провадження.

Окрім того, він змушений буде утримуватися від відвідування приміщень Укрзалізниці, Офісу Президента, здати закордонні паспорти, носити електронний браслет.

Нагадуємо: Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили в АТ "Укрзалізниця" організаторів схеми заволодіння 94,7 млн грн на закупівлях трансформаторів за завищеними цінами.

Раніше повідомлялось, що Артем Шило більше не очолює Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ, проте залишився працювати в структурі СБУ.

РанішеЗМІ писали, що заступник голови Офісу президента Олег Татаров забезпечує "координацію" правоохоронних органів. За даними УП, серед правоохоронців, які орієнтуються на Татарова, є і Шило.

Артем Шило працює в СБУ з 2012 року, з 2016 року працював у департаменті протидії кіберзлочинам.

У 2021 році звільнився з СБУ та став радником Офісу президента.

Влітку 2022 року Шило повернувся до СБУ як керівник головного управління контррозвідувального захисту обʼєктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму.

«Аргумент»

Wiki