logo

Чемпіон ОІ з РФ накинувся з образами на МОК і назвав Захід агресивним та нещасним: "Сектанти, негідники, шахраї"

Читать на русском

Чемпіон ОІ з РФ накинувся з образами на МОК і назвав Захід агресивним та нещасним:

Чемпіон ОІ з РФ накинувся з образами на МОК і назвав Захід агресивним та нещасним: "Сектанти, негідники, шахраї"

Президент Федерації спортивної боротьби Росії (ФСБР) Михайло Маміашвілі видав чергову порцію добірної маячні про те, що західні країни агресивно налаштовані щодо РФ. Колишній спортсмен накинувся з образами на Міжнародний олімпійський комітет (МОК), звинувативши організацію в нібито несправедливих санкціях.

Про це Маміашвілі заявив у коментарі пропагандистському інформаційному агентству РІА "Новости". За словами олімпійського чемпіона Сеула-88, МОК нібито перебуває під впливом світових політиків, а в Росії люди мають свободу вибору, що є безумовною брехнею.

 queiueiqudiqrhant

"Ви уявіть собі: купка сектантів, негідників, шахраїв стала монополістом у дії світового значення, коріння якого сягає на віки тому. Тільки уявіть собі ступінь їхнього цинізму: одних на Олімпійські ігри беремо, інших – не беремо, у когось щось бачимо, а в когось – не помічаємо… І виникає питання величезної важливості: а чи потрібна нам така Олімпіада з такими людьми? На нас керівництво країни жодного тиску не чинить. І коли я розповідаю про це іноземним колегам, вони дивляться на мене квадратними очима. Які ж вони нещасні! Ми знаємо один одного по 45 років, я говорю їм: мені вас шкода, ви живете в такій тотально агресивній парадигмі", – сказав Маміашвілі.

Wiki