logo

У Міноборони РФ заявили про українську нічну атаку із застосуванням РСЗВ "Вампір"

Читать на русском

У Міноборони РФ заявили про українську нічну атаку із застосуванням РСЗВ

У Міноборони РФ заявили про українську нічну атаку із застосуванням РСЗВ "Вампір"

У ніч проти п’ятниці, 29 березня, Україна обстріляла Росію за допомогою реактивної системи залпового вогню "Вампір", стверджує російське Міністерство оборони.

Як йдеться у повідомленні, вночі ЗСУ завдавали ударів "по об’єктах на території Російської Федерації" із застосуванням РСЗВ RM-70 "Вампір".

МО РФ заявляє, що їхня ППО знищила 15 реактивних снарядів над Бєлгородською областю.

Вночі губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков повідомляв про збиття 15 «повітряних цілей» та пошкодження у 17 багатоповерхових будинках. Перед тим з’явилися фото та відео наслідків атаки.

У ніч проти 27 березня у Росії також заявляли про нічну атаку ЗСУ на Бєлгородську область із застосуванням РСЗВ "Вампір".

Рейд російських добровольців у РФ — що відомо

12 березня російські добровольці ЛСР, РДК, а також Сибірського батальйону оголосили про нову операцію на території Бєлгородської області РФ.

У РДК заявили про просування на кілька десятків кілометрів і взяття полонених. У РФ повідомляли про загиблих серед військовослужбовців російської армії.

13 березня російські повстанці атакували будівлю ФСБ у Бєлгороді.

Російські добровольці також заявляли, що контролюють населений пункт Тьоткіно Курської області. Згодом там говорили, що село перебуває в сірій зоні. 14 березня в ЛСР заявили, що знищили два склади з боєприпасами в Тьоткіно.

Легіон Свобода Росії назвав своєю головною місією дійти до Москви.

16 березня російські добровольці записали спільне звернення до російського диктатора Володимира Путіна, в якому закликали його вийти з ними на зв’язок.

17 березня Сибірський батальйон і Російський добровольчий корпус підняли прапори в селі Козинка Бєлгородської області.

Також бійці Сибірського батальйону заявили, що зайшли в населений пункт Горьківський Бєлгородської області та захопили будівлю місцевої адміністрації разом із добровольцями Чеченської республіки Ічкерія.

Wiki