logo

Як працюватиме е-кабінет військовозобов’язаного

Як працюватиме е-кабінет військовозобов’язаного

Як працюватиме е-кабінет військовозобов’ язаного

Українцям не треба буде приносити ксерокопії документів до ТЦК, можна буде будь-звідки через свій кабінет оновити дані або перевірити ті, які вже є у реєстрі, пояснили в Міноборони. Сервіс запрацює влітку.

Електронний кабінет буде у кожного військовозобов’язаного. Утім рішення, чи користуватися ним буде особистою справою громадянина. Про це заявила заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону у четвер, 4 квітня.

За її словами, реєструвати кабінет не буде потрібно – усі профілі заздалегідь згенерує система.

"Кабінет буде створено для кожного військовозобов’язаного, фактично це буде заздалегідь готова опція для такої роботи, але чи користуватися таким електронним кабінетом, чи ні — це буде справа кожного громадянина чи громадянки", — пояснила заступниця міністра оборони.

Черногоренко додала, що завдяки е-кабінету можна буде актуалізувати свої дані без черг, ксерокопій документів. У будь-який зручний час і будь-якій локації можна буде як оновити свої дані, так і перевірити їх.

У Міноборони за цим проєктом закріпився слоган "бігати мають дані, а не люди".

"Нам здається це дуже така сервісно-орієнтована альтернатива фактично фізичному візиту до ТЦК та СП. Ми маємо надати громадянам такий інструмент", — сказала Черногоренко.

Щодо даних, які базово будуть міститися в е-кабінеті, то це буде тільки та інформація, яка вже є в інших державних реєстрах. При цьому кожен може подати через електронний інтерфейс ті дані, які вважає за потрібне.

Оборонне відомство планує запустити електронний кабінет військовозобов’язаного вже влітку.

Wiki